Terminarz rozgrywek ligi: Poznań: Orlik E1 gr. 3
RUNDA II
Kolejka: 11 w dniach 2013-04-06/2013-05-08
1 | OTPS WINOGRADY Poznań | - | SUCHARY Suchy Las | 2013-05-08 | 18:00 | zmiana terminu | 2:3 |
2 | PRZEMYSŁAW Poznań | - | BŁĘKITNI II OWIŃSKA | 2013-05-08 | 16:00 | zmiana terminu - boisko ul. Piłsudskiegigo przy STATOIL | 2:4 |
3 | AKADEMIA REISSA Poznań | - | ORKAN OBJEZIERZE | 2013-04-06 | 12:00 | boisko w Baranowie ul. Wypoczynkowa | 9:0 |
Kolejka: 12 w dniach 2013-04-12/2013-04-15
4 | ORKAN OBJEZIERZE | - | OTPS WINOGRADY Poznań | 2013-04-12 | 17:30 | 4:1 | |
5 | BŁĘKITNI II OWIŃSKA | - | AKADEMIA REISSA Poznań | 2013-04-13 | 12:00 | boisko ORLIK w Koziegłowach | 1:3 |
6 | PRZEMYSŁAW Poznań | - | SUCHARY Suchy Las | 2013-04-15 | 16:00 | boisko ul. Piłsudskiegigo przy STATOIL | 0:3 |
Kolejka: 13 w dniach 2013-04-19/2013-04-20
7 | OTPS WINOGRADY Poznań | - | PRZEMYSŁAW Poznań | 2013-04-19 | 17:00 | 9:0 | |
8 | SUCHARY Suchy Las | - | AKADEMIA REISSA Poznań | 2013-04-20 | 10:00 | 5:2 | |
9 | ORKAN OBJEZIERZE | - | BŁĘKITNI II OWIŃSKA | 2013-04-19 | 17:30 | 1:5 |
Kolejka: 14 w dniach 2013-04-26/2013-04-27
10 | OTPS WINOGRADY Poznań | - | BŁĘKITNI II OWIŃSKA | 2013-04-26 | 17:00 | 3:5 | |
11 | ORKAN OBJEZIERZE | - | SUCHARY Suchy Las | 2013-04-26 | 17:30 | 1:5 | |
12 | AKADEMIA REISSA Poznań | - | PRZEMYSŁAW Poznań | 2013-04-27 | 10:30 | boisko w Baranowie ul. Wypoczynkowa | 14:1 |
Kolejka: 15 w dniach 2013-05-11/2013-05-13
13 | AKADEMIA REISSA Poznań | - | OTPS WINOGRADY Poznań | 2013-05-11 | 10:30 | boisko w Baranowie ul. Wypoczynkowa | 8:2 |
14 | PRZEMYSŁAW Poznań | - | ORKAN OBJEZIERZE | 2013-05-13 | 16:00 | boisko ul. Piłsudskiegigo przy STATOIL | 6:0 |
15 | BŁĘKITNI II OWIŃSKA | - | SUCHARY Suchy Las | 2013-05-11 | 12:00 | boisko ORLIK w Koziegłowach | 3:2 |
Kolejka: 16 w dniach 2013-05-17/2013-05-18
16 | SUCHARY Suchy Las | - | OTPS WINOGRADY Poznań | 2013-05-18 | 10:00 | 5:5 | |
17 | BŁĘKITNI II OWIŃSKA | - | PRZEMYSŁAW Poznań | 2013-05-17 | 17:45 | zmiana terminu - boisko ORLIK w Koziegłowach | 9:1 |
18 | ORKAN OBJEZIERZE | - | AKADEMIA REISSA Poznań | 2013-05-17 | 17:30 | 0:5 |
Kolejka: 17 w dniach 2013-05-24/2013-05-25
19 | OTPS WINOGRADY Poznań | - | ORKAN OBJEZIERZE | 2013-05-24 | 17:00 | 6:4 | |
20 | AKADEMIA REISSA Poznań | - | BŁĘKITNI II OWIŃSKA | 2013-05-25 | 12:00 | boisko w Baranowie ul. Wypoczynkowa | 4:1 |
21 | SUCHARY Suchy Las | - | PRZEMYSŁAW Poznań | 2013-05-25 | 10:00 | 13:0 |
Kolejka: 18 w dniach 2013-06-01/2013-06-03
22 | PRZEMYSŁAW Poznań | - | OTPS WINOGRADY Poznań | 2013-06-03 | 16:00 | boisko ul. Piłsudskiegigo przy STATOIL | 1:5 |
23 | AKADEMIA REISSA Poznań | - | SUCHARY Suchy Las | 2013-06-01 | 10:30 | boisko w Baranowie ul. Wypoczynkowa | 7:2 |
24 | BŁĘKITNI II OWIŃSKA | - | ORKAN OBJEZIERZE | 2013-06-01 | 12:00 | boisko ORLIK w Koziegłowach | 7:2 |
Kolejka: 19 w dniach 2013-06-08/2013-06-10
25 | BŁĘKITNI II OWIŃSKA | - | OTPS WINOGRADY Poznań | 2013-06-08 | 12:00 | boisko ORLIK w Koziegłowach | 4:1 |
26 | SUCHARY Suchy Las | - | ORKAN OBJEZIERZE | 2013-06-08 | 10:00 | 5:0 | |
27 | PRZEMYSŁAW Poznań | - | AKADEMIA REISSA Poznań | 2013-06-10 | 16:00 | boisko ul. Piłsudskiegigo przy STATOIL | 0:7 |
Kolejka: 20 w dniach 2013-06-14/2013-06-15
28 | OTPS WINOGRADY Poznań | - | AKADEMIA REISSA Poznań | 2013-06-14 | 17:00 | 3:7 | |
29 | ORKAN OBJEZIERZE | - | PRZEMYSŁAW Poznań | 2013-06-14 | 17:30 | 1:2 | |
30 | SUCHARY Suchy Las | - | BŁĘKITNI II OWIŃSKA | 2013-06-15 | 10:00 | 2:1 |